אורי הוכמן

לימודים

1991-1994 – בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב

1991 – 1994 – בוגר בי"ס רימון

שירת בלהקת הנח"ל ובתיאטרון צה"ל

 

תיאטרון

תיאטרון הקאמרי

1993 – "שיינדלה" (יוסל)

1994 – "הסוחר מוונציה" (לורנצו)

1995 – "דבר מצחיק קרה" (הרו)

1997 – "פעורי פה" (הסריס)

1997 – "אדון וולף" (זאבי)

1998 – "קרום" (ברטולדו)

תיאטרונטו – 1996 – "געגועי לקיסינג'ר" (פסטיבל אדינבורו, פסטיבל אדלייד)

פסטיבל ירושלים – 1998 – "שירה חיה רעה"

תיאטרון גשר 1999 – "הנהר" (ואסילי דאניליץ')

 

תיאטרון החאן

1996 – "אנה גלקתיה" (אסיר)

1997 – "הנסיכה איבון" (הנסיך פיליפ)

2002 – "מילה של אהבה" (אחמד)

2002 – "מלחמה על הבית"

2003 – "בגידה"

2007 – "מישהו נפל" (המודיע) תיאטרונטו במסגרת פסטיבל עכו

 

תיאטרון חיפה  – 2001 – "אירמה לה דוס" (רובר לה דאם)

 

הצגת בידור הפקה עצמאית  – 2002 – "פלפל אל חאפלה"

 

תיאטרון הבימה

2004 – "המוות יושב לידי" (המספר)

2004 – "כתר בראש" (אדוניה)

2004 – "הקומיקאים" (בן קלארק)

2004 – "אנה קרנינה" (סטיבה)

2008 – "אלינג" (של ביארן)

2008 – "אוגוסט: מחוז אוסייג'" (ביל)

2010 – "ארוחה עם אידיוט"

2010 – "מוריס שימל" (עמוס פופ)

2011 – "פוסט טראומה"

2010 – "הסוחר מוונציה" (גובו הזקן)

2011 – "ליזיסטרטה"

2012 – "החייל האמיץ שווייק" (הכומר)

2013 – "חיזור גורלי" (ג'ימי)

2014 – "קוריולנוס" (מנניוס)

2015 – "לבד בברלין" (פראל)

2015 – "ז'קו" (מספר תפקידים)

2016 – "עלובי החיים" (טנארדייה)

2017 – "1984" (פרסונס)

2017 – "מיכאל קולהאס" (הנקל/קונץ)

2018 – "עיתונאי על תנאי" (שר הביטחון)

2018 – "הרפתקאות דוד אריה" (שוטר)

2018 – "עקומים" (קצין נאצי)

2019 – "גבעת חלפון" (סרן שמגר)

2019 – "החולה המדומה" (ד"ר דיאפוארוס האב)

2019 – "זורבה היווני" (אנטוניס)

2019 – "הבגידה" (לייבו)

2020 – "אדוני ראש המועצה" (גולדברג)

 

 

הצגות ילדים

1996 – "הקץ של העץ" (שועל, בן הינשוף, עקרב), מקום ראשון – פסטיבל חיפה להצגות ילדים

2003 – "ילדה של שבת" (יחזקאל), תיאטרון אורנה פורת

2005 – "פצפונת ואנטון" (מר פוגה), תיאטרון אורנה פורת

2004 – "אגדה על קערה ומצקת" (מלך קיש), תיאטרון אורנה פורת

2004 – "פים פם פה" (פים פם הענק), מילשטיין הפקות

2018 – "הרפתקאות הדוד אריה והמכשפה חמתותה" (שוטר), תיאטרון הבימה

 

טלוויזיה

1995 – "עניין של זמן"

2001 – "טייק אווי" (רונן)

2001 – "אמא ו'" (חוקר)

2002 – "תיק סגור" (צ'יקו)

2003 – ”פרנקו וספקטור" (אבישי), קשת

2003 – "צימרים" (אשר), ערוץ 11

2003 – "החצר" (הרב שלוסר), ערוץ התכלת

2004 – "מיכאלה" (דניאל), הוט 3

2005 – "בצפר" (חיים לב טוב), ניקולודאון

2005 – "מה אתה סח", ערוץ 12

2005 – "לתפוס את השמיים" (קובי), קשת

2007 – ״הכל דבש״ (הבמאי), רשת

2008 – "על קצות האצבעות", (מיכה)

2011 – "סימני שאלה" (עקיבא),

2011 – "תמרות עשן" (אשד מוקד), הוט

2011 – "החיים זה לא הכל", (דודי יועץ מס)

2012 – "ניו יורק" (דויד גושן), יס

2012 – "הבורר" (מוטי קורץ), הוט

2013 – 2019 – "הקלמרים" (יואש), הוט

2013 – "בלתי הפיך" (ד"ר לידר), קשת

2013 – "שטיסל" (הרב פוקס), יס

2013 – "בית המשאלות" (ד"ר הוכשטטר), ערוץ11

2013 – "הקלמרים" / עונה 1 אורח + עונות 4-8 (מאיר נחמיאס), הוט Young

2014 – ״גאליס" (טיראן) , הוט

2014 – "הפוליאקובים" (בתפקיד עצמו), הוט

2014 – "עממיות" (דני רהב), ערוץ 10

2015 – "השוטר הטוב" (ג'קי הכירופרקט) YES

2015 – "בלתי הפיך" (ד"ר לידר) רשת 12

2015 – "חברות" (צליל חיבוקי), ערוץ10

2015 – "ג'ינג'י" (שבתאי), יס

2016 – "מריו" (קובי השכן), יס

2016 – "עקרון ההחלפה" (אבולעפיה), הוט

2016-2017 – "נפלת חזק” (שרון אשר), ערוץ 10

2017 – "השמחות" (ג׳קי ברדוגו), רשת

2017 – "מטומטמת" (חג'בי), הוט

2018 – "שאטו עין כרם" (אוסקר), ערוץ 10

2018 – "המלכות", (המויאל הקבלן), הוט

2018 – 2019 – "דאנסטורי", דיסני

2018 – "עיר מקלט", (עו"ד יהושוע בורכוב), יס

2018 – "סברי מרנן", (במאי), ערוץ 12

2019 – "הפסיכולוגית" (אבי לוי), כאן 11

2019 – "שב"ס" (אבי האסיר), כאן 11

2019 – "שנות השמונים", (אדמונד), ערוץ 13

2020 – "מלכת היופי של ירושלים" (צפריר המרקיד), הוט

2020 – "החנות שיש בה הכל" (ראש הממשלה), כאן 11

2020 – "הנחלה" (דודי פרשיץ), ערוץ 13

 

קולנוע

2002 – "פיתוי" (שאול)

2003 – "באמצע הסרט" (אשר)

2005 – "דמיונות" (סשה)

2012 – "רוק בקסבה" (סרן עוזי)

2013 – "מחכים לסורוקין" (סורוקין)

2013 – "בננות" (יו"ר רשות השידור)

2014 – "ההיא שחוזרת הבייתה"

2014 – "הנוער" (איציק)

2015 – "ז'טם מון אמור" / "אני אוהב אותך" (גידי)

2015 – "דץ הבלץ" (אבא גנבני)

2016 – "ארבע על ארבע" (דובי)

2017 – "הבנדוד" (מאיר)

2019 – "פרה אדומה"  (הילל)

2019 – "המחשמלים", (אבי)

 

בימוי

1998 – "סמולרצ'יק" – מופע יחיד עמי סמולרצ'יק

2000 – "קרפדים"  – מחזמר קומי, תיאטרון צוותא

2002 – מופע בידור "פלפל אל- חאפלה" שעלה בתיאטרון תמונע ומבוסס על שירי פלפל אל מצרי.

2003 – "פקידים" – פסטיבל תיאטרון קצר – צוותא.  

2003 – "ערב גבינות ופרוזאק" – פסטיבל תל אביב

2004 – "שטויות" – פסטיבל תיאטרון קצר

2005 – "ראיון עבודה" – פסטיבל תיאטרון קצר – צוותא. מקום ראשון.

2005 – "הזירה" – יועץ אמנותי, פסטיבל עכו

2006 – "עד אפס מקום" – הצגת יחיד אוהד שחר, פסטיבל תיאטרונטו. ציון לשבח.

2006 – "סברס" – פסטיבל חיפה להצגות ילדים. מקום ראשון

2007 – "ויקי וריי" – תיאטרון צוותא

2010 – "קצין חרם-ראשי" – תיאטרון צוותא

2015 – "צ'יקו ומיקו" – תיאטרון הסימטא. מועמדת לפרס "קיפוד הזהב"

 

דיבוב

1990 – "דביבוני היער הירוק", (און דביבון וחזירון)

1991 – "חבורת הצב המעופף", (אנדי וקרלוס)

1992 – "מסיפורי ספר הג'ונגל", (טאבאקי) דיסני

1992 – "אגדות יער", (בוץ החזיר)

1993 – "צבי הנינג'ה", )מיכלאנג'לו(

1994 – "השועל והכלבלב", (קופר הכלבלב)

1994 – "מייטי מורפין פאוור ריינג'רס", "פאוור ריינג'רס זיאו ", (בילי קרנסטון)

1995 – "הגרגולים", (ברוקלין)

1995 – "צעצוע של סיפור", (בובת חייל הסמל) דיסני

1997 – "הרקולס", (הרקולס (דיסני.

1998 – "מלך האריות 2", (נוקה) דיסני

 

פרסים זוכה פרס רוזנבלום לשנת 1999

 שפות: עברית | אנגלית

 

וידאו וקול