חגית גינזבורג – מופע סטנדאפ

חגית גינזבורג, עיתונאית וסטנדאפיסטית, מגישת הפינה "האישה הטובה" בתכנית הבוקר של טל ברמן ואביעד קיסוס, מקימת הליין "נשי ותהני", אושיית רשת ואמא חד הורית לכלב, בסטנדאפ קורע על רווקות, זוגיות, דימוי גוף, הורים ארגנטינאים וכל החיים שביניהם.

חגית מוכיחה שרווקות בנות 35 מגבעתיים נהנות יותר. בהרבה הומור עצמי היא מבקשת מאיתנו להפסיק להתנצל על זה שהחיים שלנו מחורבנים ולחבק אותם. פמיניזם, גרסת 2019

אם תשאלו רווקות בנות 30 ומעלה מי המלכה הבלתי מעורערת שלהן בפייסבוק (אחרי גל גדות), הן יענו פה אחד "חגית גינזבורג". גינזבורג, עיתונאית, סטנדאפיסטית, מנחה ויוצרת תוכן, שנכנסה לעולם התקשורת כבר בגיל 14 ("הייתי כתבת במעריב לנוער"), מיצבה את עצמה בשנים האחרונות כמי שמצליחה להכיל בתוכה את כל הקלישאות שתוכלו לומר על רווקות מעל גיל 30, אבל להישאר מקורית, מרעננת ולא באמת ממורמרת. היא כותבת על מערכות היחסים הכושלות שלה, המאבק במשקל העודף, היחסים המורכבים עם ההורים הארגנטינאים והחיפוש אחר השקט הפנימי. היא מספרת על הטוקבקים המרושעים שלא באמת עוברים לידה, על האהבה לבמה ועל זה שאחרי הכל הצחוק של הקהל שווה את כל הסבל בדרך אליו. קצת כמו להתחתן. או שלא.

 

וידאו וקול