מאיה מדג'ר

השכלה

סדנת צ'אבק 2017

סדנת משחק מול מצלמה הילה יובל וחלי מונסונגו 2014

סדנת משחק מול מצלמה בהנחיית אורית שר וניר ארז 2010

בוגרת הסטודיו ע"ש יורם לווינשטיין-2001-2004

בוגרת בית הספר למחול "בת-דור"

בוגרת בית הספר עירוני א'-במגמת מחול 5 יחידות בגרות בשנים 1998-1995

 

תיאטרון

2022- "הנוקמים-סיפור אהבה"- תיאטרון הבימה

2022- "ינטל"- תיאטרון הבימה

2021- "סימני דרך" – תיאטרון הבימה

2020- ״זה בראש שלך״ – תיאטרון השעה

2019- ״פצפונת ואנטון״ – תיאטרון השעה

2019- ״מאמאמיה״ – תיאטרון הבימה

2018- "מכתבים לאחי"- תיאטרון השעה

2017- "הכוכבים של סבא" – תיאטרון השעה

2017- "איתמר" – תיאטרון השעה

2005- "תרנגול כפרות" – תיאטרון הקיבוץ

2005- "שלמה המלך ושלמי הסנדלר" – תיאטרון הבימה

2005- "ברוקלין בוי" – תיאטרון באר שבע

2005- "הכבש ה-16" – תיאטרון הבימה

2005- "עלי כינור" – תיאטרון באר שבע

2006- "קומפני" – סטודיו יורם לוינשטיין (כבוגרת)

2006- "אל עצמי" – תיאטרון הקיבוץ

2006- "נולדתי לחלום" – התיאטרון הארצי לילדים ונוער

2007- "בשביל הקטע" – תיאטרון הקיבוץ

2007- "תמונה משפחתית" – תיאטרון הקיבוץ

2007- "אמיל והבלשים" – מדיטק חולון

2007- "עץ הדומים תפוס" – המדיטק בשיתוף תיאטרון הקיבוץ

2008- "החטיפה מן המנזר"- תיאטרון השעה

2008- "לא רוצה להיות אריה" – תיאטרון מופע

2008- "החולה המדומה" – תיאטרון קריאה תיאטרון הבימה

2009- "אורה הכפולה"- מדיטק בשיתוף תיאטרון ארצי לנוער

2009- "זורו" – קרן אור הפקות

2009- "הבימה-הסטודיה מציגה" – סטודיו יורם לוינשטיין (כבוגרת)

2010- "פרינסס מרי 7" – תיאטרון בית לסין

2011- "נחמן" – מדיטק חולון

2012- "צפרדי וקרפד" – מדיטק חולון

2012- "מלך סיאם"- תיאטרון אורנה פורת

2013- "מלך היהודים"- מדיטק חולון

2014- "אריה הספריה"- מדיטק חולון

 

טלוויזיה

2020- ״לאה התופרת״ – "בת השוטר",סלוצקי אפיקי תקשורת, טין ניקyes

2020- ״דנה״ –"הנחלה,, יואב גרוס הפקות, קשת 12

2013-"נורית" – "ישראל", אולפני הרצליה,  ערוץ 10

2011- "חיילת" – ילדי ראש הממשלה, קודה תקשורת, הוט 3

2006- "נויה"- "אולי הפעם" בבימוי עופר וייצמן ,אולפני הרצליה, yes

2006- "מאיה"- "אגדת דשא" בבימוי עופר וייצמן, אולפני הרצליה, ערוץ 10

2001- "שוש" -"שמש" בבימוי רובי דואניאס טדי הפקות, yes

 

קולנוע

2018- "ברווזים אגדה אורבנית"-בבימוי שחר רוזן, ינוסן הפקות בע"מ

2011- "הצגה יומית"- בבימוי עינת פרנבך ז"ל, הופק עי עינת פרנבך

 

פרסומת

2020- מילה טרייפלקס – שואב אבק

2016- ״בטיפלול״ – פסטיבל יד2 לייב

 

דיבוב

"פוקידע"- "הפוקימונים" בבימוי יפה גבאי

"עיר הגחלת"- אולפני אלרום

"גשם של פלאפל"- אולפני אלרום

"קופיצ'קה"-"מדגסקר 3" בבימוי שרון כהן

"ארתור והמינימונים" – אולפני אלרום

"שרק 4" – אולפני אלרום

 

שפות: עברית שפת אם, אנגלית, רוסית (בסיס בלבד), ערבית (בסיס בלבד), וספרדית(בסיס בלבד)

כישורים נוספים: ריקוד ושירה ברמה גבוהה מאוד, לימודי כינור וקלידים אך לא מנגנת כעת

 

מלגות הצטיינות ופרסים

זוכת מלגה קרן "שרת" לשנת 2003

זוכת מלגה ע"ש ד"ר שוש אביגייל ז"ל לשנת 2003

ציון לשבח ע"ש עדי קאמרי ז"ל לשנת 2003

מלגת הצטיינות ע״ש אלי ליאון- הבימה לשנת 2022

 

וידאו וקול